Anasayfa

Hakkimizda

Tamamla  Sigorta Aracılık Hizmetleri Esra EVRİM ACAR  tarafından  kurulmuştur. 2023 yılından bu yana  Sağlık sigortası,  Nakliyat sigortası, İş yeri sigortası, Araç sigortası ve Endüstriyel, Bireysel, Kurumsal branşlarında hizmet vermektedir.

Esra EVRİM ACAR , Fırat  Üniversitesi  İstatistik  bölümünden 2013 yılında mezun oldu. 2014 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım atan kurucumuz 2017 Yılında Axa Sigortada kariyerine devam etmiş olup , 2023 yılı itibari ile Anadolu Sigorta A.Ş. acentesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tamamla  Sigorta Aracılık Hizmetleri , hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Tamamla  Sigorta Aracılık Hizmetleri Anadolu Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.