TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın. SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz.


Kimler Yararlanabilir?

  • 65 yaşından küçük ve SGK - Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
     
  • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
     
  • 0-17 (17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

                                                                            Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.

Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.

Check-up Hizmeti

Yılda bir kez 14 Yaş ve üzeri sigortalılarımız için Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol’den oluşan check-up panelimizi hediye ediyoruz.

Check-up Hizmeti, 0 850 724 0 850 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz aranarak talep edilmesi halinde operatörlerimizce organize edilerek sizlere sunulacaktır. Hizmet kapsamına giren harcamaların operatörlerimize başvurulmaksızın karşılanması halinde ilgili tutarların hasar olarak tarafınıza geri ödenmesi imkanı bulunmamaktadır.

Diş Hizmeti Paketi

Muayene, panoramik röntgen, dolgu, diş çekimi gibi pek çok hizmetten, yılda 1 kez ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Diş Hizmeti Paketi, Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sında.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0850 724 0850 numaralı Anadolu Sigorta Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.

Ferdi Kaza Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ek prim karşılığında Ferdi Kaza teminatı ekleyerek ani ve beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz.

Hemen TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI için Online Teklif Al