KONUT SİGORTASI

KONUT SİGORTASI

İster ev sahibi olun ister kiracı, siz de “Evim gibisi yok!” diyenlerdenseniz; bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun Konut Sigortası ile evinizi ve evinizi paylaştığınız sevdiklerinizi güvence altına alın, huzuru ve mutluluğu yakalayın.

Konut Paket Sigortası, ev ve içindeki eşya; yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı geniş kapsamlı olarak koruma altına alır.


Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Konut Sigortası ile evinizi ve içindeki eşyanızı depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına sayısız riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Su baskını, yangın gibi riskler nedeniyle komşularınıza verebileceğiniz zararlar da Konut Sigortası poliçeniz kapsamında karşılanır.

Üstelik, ev ve içindeki eşyanın yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları için de güvenceye sahip olursunuz.Tüm bunlara ek size özel olarak sunulan, hayatınızı kolaylaştıracak birçok ek hizmetten de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Evin oturulamaz hale gelmesi sonucu kiracınız taşınmak zorunda kalabilir; ev sahibi kira gelirinden mahrum olabilir, taşınma ve enkaz kaldırma giderleri de büyük bir külfet oluşturabilir. Anadolu Sigorta Konut Sigortası, sizi bütün bu yüklerden kurtarır ve mutluluğunuzu ve huzurunuzu güvence altına alır.

Yeni Nesil Konut Sigortası ve Modüler Konut Sigortası olmak üzere iki farklı Konut Sigortası ürünümüzden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yeni Nesil Konut Sigortası: "Hesaplı", "Standart", "Elit" olmak üzere hazırladığımız üç farklı kapsamda paketten bütçenize ve evinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

  • Hesaplı: En temel ihtiyaçları karşılayan paketimizdir.
  • Standart: Standart bir konutun risklerini karşılayan paketimizdir.
  • Elit: İçeriği zenginleştirilmiş paketimizdir.

 

Modüler Konut Sigortası: Evinizi dizayn ettiğiniz gibi konut sigortanızı da siz tasarlayabilirsiniz.

Konut Sigortası ile neler teminat altında?

EvinizEviniz

Ev eşyanız

Değerli eşyanız

Nakit para ve kıymetli evrakınız

Misafirlerinizin eşyası

Evinizi paylaştığınız sevdikleriniz

Diğer kişilere verilebilecek zararlar için sorumluluklarınız

Teminatlar seçeceğiniz konut sigortası poliçeniz ve teminat altına alınan kıymetler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir.


Anadolu Hizmet Konut Yardımı

Su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatı arızalarının tamiri, çilingir hizmeti, hasar durumunda konut oturulamaz hale geldiğinde veya hırsızlık hasarlarında “Otel Hizmeti” ve çok daha fazlası Anadolu Hizmet Konut Yardımında.
Anadolu Hizmet Konut

MiniFIX Hizmeti

Taşınma öncesi ve sonrası, 10 parçaya kadar küçük ölçekli montaj/demontaj işleminizi ücretsiz yaptırabilirsiniz.

  • Beyaz Eşya Montajları: Çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, aspiratör ve davlumbaz.
  • Aksesuar Montajları: Sabunluk, havluluk, kağıtlık, tablo resim, ayna, korniş, stor perde, yekpare raf.
  • Kapı ve pencere aksesuar ve Kol/Kilit Montajları: Merkezi sistem içermeyen dış kapı kilit/barel değişimleri, iç kapı kilit değişimleri, güvenlik zinciri veya süngü montajları, kapı veya pencere kolları.
  • Avize Montajları: Özel bağlantı gerektirmeyen avize ve aplik montajları.
  • Elektrik Tesisat Aksesuar Montajları: Elektrik anahtarı, priz, dimmer anahtar, florasan, elektrik duyu, iç kapı zili ve kapı otomatı.

Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

Adres kısıtlaması olmaksızın 7 gün 24 saat kara, hava, deniz ambulansı hizmeti sizin ve aynı evde yaşadığınız aile bireylerinizin hizmetinde!
Anadolu Acil Sağlık Hizmetleri

Yeni Değerinden Ödeme

Eviniz ve içindeki eşyaya ait herhangi bir risk gerçekleştiğinde, ödemeleriniz riskin gerçekleştiği günkü yeni değer üzerinden yapılır. Ödemede; eskime aşınma ve kullanımdan doğan herhangi bir kesinti uygulanmaz.

Ürün Çokluğu İndirimi

Birden fazla konut poliçeniz olması durumunda poliçe üzerinde belirtilen oranda “Ürün Çokluğu İndirimi” uygulanır.

Hasarsızlık İndirimi

Hasarsız geçen yılın ardından poliçeniz üzerinde belirtilen oranda “Hasarsızlık İndirimi” uygulanır.

Enflasyon Koruması

Eviniz ve içindeki eşya, enflasyondan kaynaklanan fiyat artışları göz önüne alınarak koruma altına alınmaktadır. 


Hemen KONUT SİGORTASI için Online Teklif Al