EVCİL HAYVAN

EVCİL HAYVAN

Patim Güvende Sigortası ile kedi ya da köpeğinizin acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de poliçe koşulları dahilinde karşılıyor, onların mutluluklarını güvence altına alıyoruz.


Minik dostlarınızın sağlığı Tamamla Sigorta ile güvence altında!

 

6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinizin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan Patim Güvende Sigortası poliçenizi satış kanallarımıza başvurarak hemen yaptırabilirsiniz.

 

Poliçenize “Pati Plus Teminatı”nı da ekleyerek acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için de minik dostunuz ve siz güvence altında olabilirsiniz.

*Acil Tedavi, Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk, Kayıp İlanı ve Ödül teminatları için bekleme süresi poliçe başlangıç tarihinden itibaren 24 saattir. Pati Plus Teminatı için bekleme süresi poliçe başlangıç tarihinden itibaren 15 gündür. Poliçe teminatları bekleme süresinden sonra geçerli olacaktır.

*Poliçe kapsamında tazminat ödemeleri Türk Veteriner Hekimler Birliği’nin hizmet alınan ildeki taban fiyat tarifesinde söz konusu işlem için belirtilen tutar üzerinden poliçede belirtilen ödeme oranı doğrultusunda yapılmaktadır.

*****Hizmet ağındaki anlaşmalı veteriner kliniklerde poliçeniz kapsamında ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.*****

  • Yılda 1 defa ücretsiz muayene
  • Yılda 1 defa ücretsiz tırnak kesimi
  • Yılda 1 defa ücretsiz göz ve kulak temizliği
  • Köpek eğitim hizmetinde %10-20 oranında indirim

Hemen EVCİL HAYVAN için Online Teklif Al